  • Y112122K5000T9L
Y112122K5000T9L
advertisement
Manufacturer No:
Y112122K5000T9L
HK JDW NO:
890-Y112122K5000T9L
Description:
SMR1D Series, Metal Foil, 22.5kOhms, 0.16W, ±0.01%, -55°C~175°C
Step5Bar-code shipping tag
Y112122K5000T9L
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.126W 5.99mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    22.5kOhms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.16W
  • Max Power Dissipation
    160mW
  • Height
    2.794mm
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.79mm
  • Length
    5.9944mm
  • Width
    3.2004mm