  • Y092680R0000T9L
Y092680R0000T9L
advertisement
Manufacturer No:
Y092680R0000T9L
HK JDW NO:
890-Y092680R0000T9L
Description:
80Ohms, 8W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y092680R0000T9L
  • Package / Case
    TO-220-4
  • Supplier Device Package
    TO-220
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.400Lx0.150W 10.16mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    80Ohms
  • Composition
    Metal Foil
  • Power (Watts)
    8W
  • Height Seated (Max)
    0.815 20.70mm