  • Y078513K0000C0L
Y078513K0000C0L
advertisement
Manufacturer No:
Y078513K0000C0L
HK JDW NO:
890-Y078513K0000C0L
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
13kOhms, 0.6W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y078513K0000C0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    13kOhms
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Height Seated (Max)
    0.336 8.53mm