  • Y0106265R258T9L
Y0106265R258T9L
advertisement
Manufacturer No:
Y0106265R258T9L
HK JDW NO:
890-Y0106265R258T9L
Description:
265.258Ohms, 1.5W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y0106265R258T9L
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.500Diax1.000L 12.70mmx25.40mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    265.258Ohms
  • Composition
    Metal Foil
  • Power (Watts)
    1.5W