  • Y008920K8000TR0L
Y008920K8000TR0L
advertisement
Manufacturer No:
Y008920K8000TR0L
HK JDW NO:
890-Y008920K8000TR0L
Description:
20.8kOhms, 0.6W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y008920K8000TR0L
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Resistance
    20.8kOhms
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Failure Rate
    R (0.01%)
  • Height Seated (Max)
    0.336 8.53mm