  • Y00606K19000T9L
Y00606K19000T9L
advertisement
Manufacturer No:
Y00606K19000T9L
HK JDW NO:
890-Y00606K19000T9L
Description:
6.19kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y00606K19000T9L
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.260Diax0.356L 6.60mmx9.04mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    6.19kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W