  • Y0058681R000T0L
Y0058681R000T0L
advertisement
Manufacturer No:
Y0058681R000T0L
HK JDW NO:
890-Y0058681R000T0L
Description:
681Ohms, 0.3W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y0058681R000T0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    VTA
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.260Diax0.500L 6.60mmx12.70mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    681Ohms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Max Power Dissipation
    300mW
  • Length
    12.7mm