  • Y00581K15000T0L
Y00581K15000T0L
advertisement
Manufacturer No:
Y00581K15000T0L
HK JDW NO:
890-Y00581K15000T0L
Step5Bar-code shipping tag
Y00581K15000T0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.260Diax0.500L 6.60mmx12.70mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    1.15kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Max Power Dissipation
    300mW
  • Length
    12.7mm