  • Y005470K0420T29L
Y005470K0420T29L
advertisement
Manufacturer No:
Y005470K0420T29L
HK JDW NO:
890-Y005470K0420T29L
Step5Bar-code shipping tag
Y005470K0420T29L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    70.042kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Length
    19.05mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.260Diax0.750L 6.60mmx19.05mm
  • Tolerance
    ±0.01%