  • Y0028174K000A9L
Y0028174K000A9L
advertisement
Manufacturer No:
Y0028174K000A9L
HK JDW NO:
890-Y0028174K000A9L
Description:
174kOhms, 1W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y0028174K000A9L
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.375Diax1.000L 9.53mmx25.40mm
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    174kOhms
  • Power (Watts)
    1W