  • Y0014400R000T29L
Y0014400R000T29L
advertisement
Manufacturer No:
Y0014400R000T29L
HK JDW NO:
890-Y0014400R000T29L
Description:
400Ohms, 0.2W 1/5W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y0014400R000T29L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.120Diax0.270L 3.05mmx6.86mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    400Ohms
  • Power (Watts)
    0.2W 1/5W