  • Y001420K0000T0L
Y001420K0000T0L
advertisement
Manufacturer No:
Y001420K0000T0L
HK JDW NO:
890-Y001420K0000T0L
Step5Bar-code shipping tag
Y001420K0000T0L
  • Size / Dimension
    0.120Diax0.270L 3.05mmx6.86mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    20kOhms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.2W 1/5W
  • Max Power Dissipation
    100mW
  • Length
    6.858mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C