  • Y0011400K000A0L
Y0011400K000A0L
advertisement
Manufacturer No:
Y0011400K000A0L
HK JDW NO:
890-Y0011400K000A0L
Step5Bar-code shipping tag
Y0011400K000A0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.575Lx0.160W 14.61mmx4.06mm
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    400kOhms
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Height Seated (Max)
    0.413 10.49mm