  • XW5G-S70-1.1-1
XW5G-S70-1.1-1
advertisement
Manufacturer No:
XW5G-S70-1.1-1
HK JDW NO:
607-XW5G-S70-1.1-1
Description:
GROUNDTB SCREW 70MM 1:1 1TIER
Step5Bar-code shipping tag
XW5G-S70-1.1-1
  • Type
    Ground, Earth
  • Color
    Green, Yellow
  • Voltage - UL
    600V
  • Wire Gauge or Range - AWG
    2/0-6 AWG
  • Voltage - IEC
    800V
  • Wire Gauge or Range - mm²
    10-70mm2
  • Stripping Length
    24mm
  • Terminal Width
    24.0mm