  • XUP525106.250JS6I
XUP525106.250JS6I
advertisement
Manufacturer No:
XUP525106.250JS6I
HK JDW NO:
378-XUP525106.250JS6I
Package:
CLCC
Datasheet:
XUP525106.250JS6I
Step5Bar-code shipping tag
XUP525106.250JS6I
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    106.25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Supply Current-Max
    112mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Operating Frequency-Min
    0.75MHz
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm