  • XUP515400.000JS6I8
XUP515400.000JS6I8
advertisement
Manufacturer No:
XUP515400.000JS6I8
HK JDW NO:
378-XUP515400.000JS6I8
Step5Bar-code shipping tag
XUP515400.000JS6I8
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    400MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    400MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Power Supplies
    1.8V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Supply Current-Max
    90mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm