  • XUN726156.250JU6X
XUN726156.250JU6X
advertisement
Manufacturer No:
XUN726156.250JU6X
HK JDW NO:
378-XUN726156.250JU6X
Step5Bar-code shipping tag
XUN726156.250JU6X
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Rise Time-Max
    0.315ns
  • Fall Time-Max
    0.315ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Oscillator Type
    HSCL
  • Supply Current-Max
    102mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm