  • XUN720106.250JU6I
XUN720106.250JU6I
advertisement
Manufacturer No:
XUN720106.250JU6I
HK JDW NO:
378-XUN720106.250JU6I
Step5Bar-code shipping tag
XUN720106.250JU6I
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    106.25MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    106.25MHz
  • Rise Time-Max
    0.315ns
  • Fall Time-Max
    0.315ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Oscillator Type
    HSCL
  • Supply Current-Max
    102mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm