  • XUN715212.500JU6I8
XUN715212.500JU6I8
advertisement
Manufacturer No:
XUN715212.500JU6I8
HK JDW NO:
378-XUN715212.500JU6I8
Package:
CLCC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XUN715212.500JU6I8
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    6
  • JESD-609 Code
    e4
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency Stability
    50%
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    212.5MHz
  • Rise Time-Max
    0.32ns
  • Fall Time-Max
    0.32ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Power Supplies
    1.8V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Oscillator Type
    HSCL
  • Output Load
    50 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm