  • XUN516212.500JS6I8
XUN516212.500JS6I8
advertisement
Manufacturer No:
XUN516212.500JS6I8
HK JDW NO:
378-XUN516212.500JS6I8
Step5Bar-code shipping tag
XUN516212.500JS6I8
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    212.5MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    212.5MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Power Supplies
    1.8V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Output Load
    50 OHM
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm