  • XUL736353.000JU6I
XUL736353.000JU6I
advertisement
Manufacturer No:
XUL736353.000JU6I
HK JDW NO:
378-XUL736353.000JU6I
Step5Bar-code shipping tag
XUL736353.000JU6I
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    353MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    353MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Current-Max
    97mA
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm