  • XUL525150.000JS6X8
XUL525150.000JS6X8
advertisement
Manufacturer No:
XUL525150.000JS6X8
HK JDW NO:
378-XUL525150.000JS6X8
Step5Bar-code shipping tag
XUL525150.000JS6X8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    150MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    150MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Supply Current-Max
    90mA
  • Output Load
    100 OHM
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm