  • XUL520200.000JS6X8
XUL520200.000JS6X8
advertisement
Manufacturer No:
XUL520200.000JS6X8
HK JDW NO:
378-XUL520200.000JS6X8
Package:
CLCC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XUL520200.000JS6X8
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    6
  • JESD-609 Code
    e4
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency Stability
    100%
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    0.4ns
  • Fall Time-Max
    0.4ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Supply Current-Max
    90mA
  • Output Load
    100 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Operating Frequency-Max
    1350MHz
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm