  • XUH515063.220JS4I
XUH515063.220JS4I
advertisement
Manufacturer No:
XUH515063.220JS4I
HK JDW NO:
378-XUH515063.220JS4I
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XUH515063.220JS4I
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    4
  • Number of Terminations
    6
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Frequency
    63.22MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Oscillator Type
    HCMOS
  • Output Load
    10 pF
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm