  • XPL2010-823MLB
XPL2010-823MLB
advertisement
Manufacturer No:
XPL2010-823MLB
HK JDW NO:
3194-XPL2010-823MLB
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
XPL2010-823MLB
Step5Bar-code shipping tag
XPL2010-823MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 18 hours ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Inductance
    82 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    200mA
  • Frequency - Self Resonant
    12MHz
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    200mA
  • Case/Size Code
    0807
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    6.45Ohm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    82 µH
  • RMS Current (Irms)
    200mA
  • Height
    1mm
  • Length
    2.2mm
  • Width
    2.1mm