  • XO63CREANA40M
XO63CREANA40M
advertisement
Manufacturer No:
XO63CREANA40M
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-XO63CREANA40M
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
XO63CREANA40M
Description:
XO63CREANA40M datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XO63CREANA40M
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Bulk
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    30pF