  • XLP738312.500JU6X
XLP738312.500JU6X
advertisement
Manufacturer No:
XLP738312.500JU6X
HK JDW NO:
378-XLP738312.500JU6X
Package:
CLCC
Step5Bar-code shipping tag
XLP738312.500JU6X
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    6
  • JESD-609 Code
    e4
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    20%
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    312.5MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Supply Current-Max
    120mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Operating Frequency-Max
    1350MHz
  • Operating Frequency-Min
    0.75MHz
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm