  • XLP536156.250JS6X8
XLP536156.250JS6X8
advertisement
Manufacturer No:
XLP536156.250JS6X8
HK JDW NO:
378-XLP536156.250JS6X8
Step5Bar-code shipping tag
XLP536156.250JS6X8
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    25%
  • Pin Count
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Supply Current-Max
    120mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Operating Frequency-Max
    1350MHz
  • Operating Frequency-Min
    0.75MHz
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm