  • XLP535300.000JS6I8
XLP535300.000JS6I8
advertisement
Manufacturer No:
XLP535300.000JS6I8
HK JDW NO:
378-XLP535300.000JS6I8
Step5Bar-code shipping tag
XLP535300.000JS6I8
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    300MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    300MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Supply Current-Max
    120mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm