  • XLL725155.520JU6X8
XLL725155.520JU6X8
advertisement
Manufacturer No:
XLL725155.520JU6X8
HK JDW NO:
378-XLL725155.520JU6X8
Step5Bar-code shipping tag
XLL725155.520JU6X8
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm