  • XLL720200.000JU6I
XLL720200.000JU6I
advertisement
Manufacturer No:
XLL720200.000JU6I
HK JDW NO:
378-XLL720200.000JU6I
Step5Bar-code shipping tag
XLL720200.000JU6I
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Operating Frequency-Max
    1000MHz
  • Operating Frequency-Min
    0.75MHz
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm