  • XLL330155.520JX6I
XLL330155.520JX6I
advertisement
Manufacturer No:
XLL330155.520JX6I
HK JDW NO:
378-XLL330155.520JX6I
Package:
CLCC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XLL330155.520JX6I
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    6
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Current-Max
    100mA
  • Operating Frequency-Max
    1350MHz
  • Operating Frequency-Min
    0.75MHz
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm