  • XLL320155.520JX6X8
XLL320155.520JX6X8
advertisement
Manufacturer No:
XLL320155.520JX6X8
HK JDW NO:
378-XLL320155.520JX6X8
Step5Bar-code shipping tag
XLL320155.520JX6X8
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm