  • XLH530100.000JS4X
XLH530100.000JS4X
advertisement
Manufacturer No:
XLH530100.000JS4X
HK JDW NO:
378-XLH530100.000JS4X
Package:
Datasheet:
XLH530100.000JS4X
Step5Bar-code shipping tag
XLH530100.000JS4X
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Number of Pins
    4
  • JESD-609 Code
    e4
  • Number of Terminations
    4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; TAPE; ALSO COMPATIBLE WITH HCMOS/LVCMOS O/P
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    100MHz
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    CMOS
  • Supply Current-Max
    55mA
  • Output Load
    15 pF
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm