  • XG-2102CA 150.0000M-PGPN
XG-2102CA 150.0000M-PGPN
advertisement
Manufacturer No:
XG-2102CA 150.0000M-PGPN
HK JDW NO:
262-XG-2102CA 150.0000M-PGPN
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
XG-2102CA 150.0000M-PGPN
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    XG-2102CA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm