  • XG-1000CA 75.0000M-CB
XG-1000CA 75.0000M-CB
advertisement
Manufacturer No:
XG-1000CA 75.0000M-CB
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-XG-1000CA 75.0000M-CB
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XG-1000CA 75.0000M-CB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    XG-1000CA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    SO (SAW)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    75MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm