  • XC6224A11BNR-G
XC6224A11BNR-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6224A11BNR-G
HK JDW NO:
817-XC6224A11BNR-G
Package:
Datasheet:
XC6224A11BNR-G
Description:
PMIC
Quantity:
In Stock : 9735
Step5Bar-code shipping tag
XC6224A11BNR-G
  • Number of Terminations
    4
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Output Voltage 1
    1.15V
  • Input Voltage (Min)
    1.2V
  • Input Voltage (Max)
    3.6V
  • Output Voltage1-Max
    1.17V
  • Output Voltage1-Min
    1.13V
  • Output Current1-Max
    0.15A
  • Operating Temperature TJ-Max
    125°C
  • Height Seated (Max)
    1.1mm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm