  • XC6132N13AER-G
XC6132N13AER-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6132N13AER-G
HK JDW NO:
817-XC6132N13AER-G
Package:
Datasheet:
XC6132N13AER-G
Description:
2V 6 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 10980
Step5Bar-code shipping tag
XC6132N13AER-G
  • Terminal Finish
    Nickel/Silver/Gold (Ni/Ag/Au)
  • Additional Feature
    DETECT VOLTAGE IS 1.3V
  • Terminal Form
    NO LEAD
  • Supply Voltage
    2V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-N6
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.6V
  • Length
    2mm
  • Height Seated (Max)
    0.6mm
  • Width
    1.8mm