  • XC6119N15A7R-G
XC6119N15A7R-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6119N15A7R-G
HK JDW NO:
817-XC6119N15A7R-G
Package:
4-UDFN
Datasheet:
XC6119N15A7R-G
Description:
1V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 8110
Step5Bar-code shipping tag
XC6119N15A7R-G
  • Package / Case
    4-UDFN
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    2011
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Terminal Form
    NO LEAD
  • Supply Voltage
    1V
  • Terminal Pitch
    0.55mm
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    10
  • Output
    Open Drain or Open Collector
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Power Supplies
    0.7/6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.7V
  • Voltage - Threshold
    1.5V
  • Number of Voltages Monitored
  • Reset Timeout
    Adjustable/Selectable
  • Threshold Voltage
    +1.5V
  • Width
    0.9mm