  • XC6119C14ANR-G
XC6119C14ANR-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6119C14ANR-G
HK JDW NO:
817-XC6119C14ANR-G
Package:
SC-82
Datasheet:
XC6119C14ANR-G
Description:
1V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 13980
Step5Bar-code shipping tag
XC6119C14ANR-G
    10 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    SC-82
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • JESD-609 Code
    e3
  • Number of Terminations
    4
  • Type
    Voltage Detector
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Subcategory
    Power Management Circuits
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Supply Voltage
    1V
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    10
  • Output
    Push-Pull, Totem Pole
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Power Supplies
    0.7/6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.7V
    NO
  • Reset
    Active Low
  • Voltage - Threshold
    1.4V
  • Number of Voltages Monitored
  • Reset Timeout
    Adjustable/Selectable
  • Threshold Voltage
    +1.4V
  • Length
    2mm