  • X9396WV-09-46SN
X9396WV-09-46SN
advertisement
Manufacturer No:
X9396WV-09-46SN
HK JDW NO:
15922-X9396WV-09-46SN
Description:
3.96mm Wire to Board Connector (JST VH) Header, 180 degree, 46 material, 09P
Step5Bar-code shipping tag
X9396WV-09-46SN
  • Mounting Type
    Straight plug
  • Weight
    2.488
  • Operating Temperature
    -25°C~+85°C
  • Current Rating
    7A
  • Pin Count
    9
  • Voltage Rating
    250V