  • X5323V14I-2.7
X5323V14I-2.7
advertisement
Manufacturer No:
X5323V14I-2.7
HK JDW NO:
391-X5323V14I-2.7
Package:
TSSOP
Datasheet:
Description:
5V 14 Terminals 14-Pin Voltage supervisor 1 Channels 2MHz
Quantity:
In Stock : 13075
Step5Bar-code shipping tag
X5323V14I-2.7
  • Package / Case
    TSSOP
  • Packaging
    Bulk
  • JESD-609 Code
    e0
  • Number of Terminations
    14
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    240
  • Supply Voltage
    5V
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • Frequency
    2MHz
  • Pin Count
    14
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Temperature Grade
    INDUSTRIAL
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.7V
  • Number of Channels
    1
  • Memory Size
    3.9kB
  • Voltage - Threshold
    2.63V
  • Length
    5mm
  • Width
    4.4mm