  • X5045M8Z-4.5A
X5045M8Z-4.5A
advertisement
Manufacturer No:
X5045M8Z-4.5A
HK JDW NO:
668-X5045M8Z-4.5A
Package:
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width)
Datasheet:
X5045M8Z-4.5A
Description:
5V 8 Terminals X5045 Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 17877
Step5Bar-code shipping tag
X5045M8Z-4.5A
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Additional Feature
    DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 4.62
  • Supply Voltage
    5V
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • Base Part Number
    X5045
  • Output
    Open Drain or Open Collector
  • JESD-30 Code
    S-PDSO-G8
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    4.5V
  • Adjustable Threshold
    NO
  • Voltage - Threshold
    4.62V
  • Number of Voltages Monitored
  • Reset Timeout
    100ms Minimum
  • Length
    3mm
  • Width
    3mm