  • X4M915200L001
X4M915200L001
advertisement
Manufacturer No:
X4M915200L001
Manufacturer:
AEL Crystals
HK JDW NO:
2951-X4M915200L001
Package:
Datasheet:
Description:
X4M915200L001 datasheet pdf and Crystals product details from AEL Crystals stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
X4M915200L001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Load Capacitance
    30pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Accuracy
    0.003 %
  • Crystal/Resonator Type
    PARALLEL - FUNDAMENTAL
  • Series Resistance
    50Ohm
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Mount
    Through Hole
  • Number of Pins
    2
  • Published
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    4.9152MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    4.9152MHz