  • X3LEELNANF-38.400000
X3LEELNANF-38.400000
advertisement
Manufacturer No:
X3LEELNANF-38.400000
HK JDW NO:
776-X3LEELNANF-38.400000
Step5Bar-code shipping tag
X3LEELNANF-38.400000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    6pF
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm