  • X2510WV-14SP-N0SN
X2510WV-14SP-N0SN
advertisement
Manufacturer No:
X2510WV-14SP-N0SN
HK JDW NO:
15922-X2510WV-14SP-N0SN
Package:
Datasheet:
X2510WV-14SP-N0SN
Description:
2.54mm wire to board connector(MX2510) header,180 degree,vermillion red,short back,14P
Step5Bar-code shipping tag
X2510WV-14SP-N0SN
  • Mounting Type
    Straight plug
  • Operating Temperature
    -25°C~+85°C
  • Current Rating
    3A
  • Pin Count
    14
  • Voltage Rating
    250V