  • X2508WVS-08-9TSW
X2508WVS-08-9TSW
advertisement
Manufacturer No:
X2508WVS-08-9TSW
HK JDW NO:
15922-X2508WVS-08-9TSW
Package:
Datasheet:
X2508WVS-08-9TSW
Description:
2.50mm wire to board connector (JST XA) header, vertical paste 9T material, 08P
Step5Bar-code shipping tag
X2508WVS-08-9TSW
    Select All
  • Mounting Type
    Standing sticker
  • Operating Temperature
    -25°C~+85°C
  • Current Rating
    3A
  • Pin Count
    8
  • Voltage Rating
    250V