  • X2508H-12-N0
X2508H-12-N0
advertisement
Manufacturer No:
X2508H-12-N0
HK JDW NO:
15922-X2508H-12-N0
Package:
Datasheet:
X2508H-12-N0
Description:
2.50mm Wire to Board Connector (JST XA) Male HSG,12P
Step5Bar-code shipping tag
X2508H-12-N0
  • Operating Temperature
    -25°C~+85°C
  • Current Rating
    3A
  • Pin Count
    12
  • Voltage Rating
    250V