  • X1502WR-04K-N0SN
X1502WR-04K-N0SN
advertisement
Manufacturer No:
X1502WR-04K-N0SN
HK JDW NO:
15922-X1502WR-04K-N0SN
Package:
Datasheet:
X1502WR-04K-N0SN
Description:
1.50mm wire to board connector (JST ZH) header, 90 degree, K, V0 material, 04P
Step5Bar-code shipping tag
X1502WR-04K-N0SN
    Select All
  • Mounting Type
    Curved plug
  • Weight
    0.171
  • Operating Temperature
    -25°C~+85°C
  • Series
    ZH
  • Current Rating
    1A
  • Pin Count
    4
  • Voltage Rating
    50V