  • WW3JB47K0
WW3JB47K0
advertisement
Manufacturer No:
WW3JB47K0
HK JDW NO:
762-WW3JB47K0
Package:
Axial
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WW3JB47K0
  • Package / Case
    Axial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    47kOhm
  • Composition
    Wirewound
  • Power Dissipation-Max
    3W
  • Length
    14.224mm